KURUMSAL

Midori Isı Pompaları; ev ısıtma ve soğutma, havuz ısıtma ve kullanım suyu ısıtmanın yanı sıra, endüstriyel alanda; oteller ve hamam gibi işletmelerde de, farklı uygulamaları ve montaj avantajlarıyla hayatı kolaylaştırıyor.

Hakkımızda

Midori Isı Pompaları; 2010 yılında İzmir’de Isıtma ve soğutma sistemlerine yönelik, ekonomik ve çevreci çözümler üreten bir firma olarak kuruldu. Kuruluşundan bu yana ısı pompası, devridaim pompaları, güneş enerji sistemleri ve montajı, kalorifer ve yerden ısıtma sistemleri, oda kontrol ve akıllı otomasyon cihazları gibi birçok alanda hizmet vererek sektörün bilinen ve güvenilen markası haline geldi. Son yıllardaki gelişim hamlesi ve ileri teknolojisiyle, yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanarak çevre ve insan odaklı en ekonomik çözümleri sunmak ve maksimum konfor yaşatmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Midori, her ayrıntıda koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden pazarın öncü markalarından biri haline gelmeyi hedeflemektedir. 

Bilindiği gibi, ısı pompaları doğa dostu cihazlardır.  Enerji tasarrufu sağladığı ve zararlı emisyonlar üretmediği için iklimlendirme sistemlerinde tercihlerin başında gelmektedir.

Midori Isı Pompaları, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda beklentilere kusursuz yanıt vermenin yanı sıra, satış sonrası hızlı servis ve teknik destek ile de müşterilerinin yanındadır.  Onları uzun vadede kalıcı dostları olarak görür ve desteği ile her zaman yanlarında olmayı görev bilir.